Something in the way...

Září 2010

Chcípy chcípy

11. září 2010 v 10:39 | krysa |  deník
Tím chci říct že to tady končí.
PROSTĚ TO TADY NEFACHÁ. nefachámjá, nefachá návštvnost, nefachaj články.
když sem chci hodit nějaký inteligentní článek který bych napsala o svý hlavě, nejde to. Musím ho zařadit  mezi ty výkecy co jsem psala před dvěma lety když mi bylo deset. Ano, pravopis neumím doteď, já vím. Ale hodně se mi změnila hlava a já články sem píšu tak aby co nejvíce zapadaly do toho co tady už je. A to je špatně. A nedokážu to nijak ovlivnit. Zjistila jsem že na pleaguerat.blog.cz píšu úplně jinak, sice je to jen pár článku ale líp se mi píše bez mý minulosti. Na tomhle blogu jsou zvěčněný moje nálady a myšlenky z doby kdy jsem ještě něměla tucha že odejdu od všeho s partou pi*ek který mě pěkně štvou, od lidí který mě vždyci pomohli, podrželi mě a pomohli mi když mě někdo zabil náladu, nedej bože naštval. Ano, většinou to byly ty pič*y. Z dob kdy mě nic moc netrápilo a když jsem nedej-bože slyšela nebo nedej-jashine viděla Heart shaped box, jediná moje myšlenka byla "Je to tam ňáký červený" případně "ten maník z žlutejma vlasama má divnou mikinu" a jinak nic. Šťastné to časy. :D (*nevydržela a začala se smát* ale on má ten Kurt fakt divnej vohoz v tom klipu! XD)
No prostě nazdar, založila jsem novej blog, přesunu tam veškerý povídky (až na nedokončenou Kravinu a Blbku, který mimochodem asi nikdy nedodělám a který prostě patřej k mý náladovosti = něco mě napadne, píšu píšu a najednou mě to přestane bavit a zbytek života se bavim tim jak jsem blbá že mě něco takovýho napadlo a že sem to dokonce napsala)

Kdo o mě chce dál vědět, nechť jde sem

pod perexem pouze plácání se v minulosti takže bacha, text very heavy

gomenasai

4. září 2010 v 12:32 | krysa j. hisushi |  deník
hn. docela se flákám. na tenhle blog nepíšu, jen trošku na pleague rat ale ten ještě neni hotovej takže odkaz sem nedám :P jinak, makám na anglině. Kašlu na školu hnedka od začátku. Těšim se na výtvarku. Poslouchám H.I.M. a snažim se neposlouchat Nirvanu tak do...tý doby než vrátim tu knihu o nich. Jo, nechtěla jsem jí číst. Měla jsem těžkej bágl. Nechtěla jsem ji tahat. Štítim se jí ale chci si ju dočíst! XD chjo....ještě štěstí že jsem vzala Come as you are, ne Těžší než nebe XD
Mám ofinu jak ňákej emař. Mám všude bordel. Nejvíc v hlavě. Aneb co se mnou dělá podzim. Úplně cítím ty protikladné energie. Jak spolu bojuje světlo a tma. Chlad a teplo. Léto a zima. Ano a ne.