Something in the way...

fanfikce do soutěže SBJ

18. listopadu 2009 v 19:24 | krysa |  příběhy
napsala jsem fanfikci na deník vraha odkaz tady

docela mě to bavilo, vymejšlet jakou humusárnu Morťákovi udělám tentokrát a zároveň také přiznání že ten šílenej komix o služebnici smrti se bude odehrávat ve Světě bez jména, teda doufám že mi to Lysandra (autorka deníku vraha) dovolí...kdovíkolikátého.nikdonevíjakého. cosi v Arkabanově Hvězdě

Morťák se pekelně divil, když ve Hvězdě konečně přečetl svou supertajnou zakázku.Krátce a dobře valil oči.Doslova.Měl sejmout tentokrát asi 15ti letou lidskou holku, Hirumato, protože jí podezdřívali že je démon, humus, ta holka za nic nemohla ale zakázka je zakázka.Kvůli takovýhle kravině mě táhnou až sem ?!!!! Šel po střechách, bylo to o trochu tajnější než po ulicích protože tam mohl potkat nenechavé slepé bábky které nepoznají aeltarnena od hodně opáleného člověka, a ptaly se na věci typu :"Kampak, kampak mládenče ?" nebo : "Měl by jsi toho kouření nechat, jsi od toho celý černý !!" provázené starým známým pokyvováním ukazováčku. Měl na ně chuť zakývat prostředníčkem, nebo ještě lépe zakývat jim pěstí žaludkem. Ale to bylo proti jeho zásadám.Vykračuje si po střechách jako by se nechumelilo, jenže omyl ! Chumelí se, a jak ! Toho bílýho humusu tam nahoře je snad tuna.Najednou do někoho narazí. Oba spadnou ze zachumelené střechy.
"Do prdele !" zaklejí oba nejednou, velice, velice nahlas až se náhodně kolemjdoucí babky pohorší, udělají hloučky a ukazují si.'Hm...to je teda tajná akce jako poleno'.Pomyslí si Morťák.Zklamu vás a napíšu že ten druhý si pomyslel něco úplně jiného:' Krtkovyvoči ! (pozn autorky:nemohla jsem si pomoct u nás se říká :ježkovyvoči)) to je Morťák, měl bych ho honem rychle zmlátit abych nevyšel ze cviku....Ale to nebude nutné, už jsem se procvičil na Dalamarovi . Teď rychle dál než si vžimne kdo jsem....' proud Sharových myšlenek byl náhle přerušen. "Tys mi ukrad mojíííí kočkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu vrahuuuuuuuuu !!!!!!!!"Dalamar netušil jak je svým označením blízko pravdě.A už byl tady a supěl : "Blbe! Kde je moje KOČKA ?? Mluv černochu jinak tě vykastruju !!!!"Shar se na něj podíval.Tím svým obvyklým způsobem při kterém by se mi zježily vlasy (velice zajímavá podívaná třeba u člověka jako je Dalamar).Jenže na mága to nefungovalo, byl nasranej že mu někdo ukrad jeho 'mačinku' (jinývýraz pro kočku s činkami to nemá NIC společného) pokud by se tak dalo jeho kočce říkat, byl to spíš tygr než cokoli jiného.
Shar pokrčil rameny : "Já tvoji kočku nemám, spadla mi když jsem narazil do tohohle...." ukáže do sněhu kde se Morťák rozplác."Jenže jedinej tvůj problém chlape je že tady už není a tvoje kočka taky ne. Víš chlape-" Dal ho přeruší : "Jakej chlape ?!!" "No ty sned chlap nejsi ? No nekecej ty jsi snad ženská ??!!Podiví se Shar.jenže odpověď se už asi nikdy nedovíme protože Dalamar začal pobíhat okolo a hledat svoji kočku. (jmenovala se Stoka - našel ji plavat ve stoce odpadních vod když si šel zaplavat) Zatím co dalamar hledá kočku a Shar si myslí něco o blbcích kteří už nevědí jak kočku pojmenovat, se Morťák zastavil na střeše (ano už zase) protože málem spadnul (zase ) protože o někoho zakop (už zase)tentokrát to nebyl Shar (naštěstí ne zase) ale světe div se, jeho supertajnej cíl.Holka na něj čumí jako na blba a má pravdu-ten blb si to myslí taky 'dyk jsem jí měl sakra zabít ne do ní narazt a málem spadnout ze střechy já blbec !!'dívka ho osloví: "Ahoj, nemoh bys sis příště dávat pozor kam šlapeš ?Netušia jsem že přijdeš takhle pozdě, už tady čekám pěkně dlouho vrahu." dodá nakvašeně."E...aha promiň že jdu pozdě, stala se mi taková nehoda...víš spadnul jsem ze střechy."zbarví se aeltarnen do tmavě červena.'Co to sakra dělam ? Omlouvam se někomu kdo za pět vteřin bude mrtvej !!' pomyslí si."Ne nebudu za pět vteřin mrtvá za to dám krk."zasměje se."Nezabuješ mě to nedokážeš.Mé jméno je Hirumato, (jo já vim že to víš nechci kazit dramatickej moment) a jsem (budu) služebnicí smrti, zjevila se mi a řekla že přijdeš, řekla i kdy a jak.A taky řekla že prostě a jednoduše stejně nemůžu umřít, pozdravuje tě a posílá ti tenhle vzkaz..."začne šmátrat v kapsách ale nakonec ho vytáhne a podá Morťákovi"....a tohle," vlepí mu facku," za to že ji zahlcuješ mrtvejma lidma který nevědí kam jít , a tohle ještě ti vzkazuje že jsi strašně hodnej, že bez tebe by možná přišla o práci.Znáš to, krize, lidi se sázejí že ji přežijou."

Nechal jí žít a ona mu slíbila že si vyrobí masku aby ji nikdo nepoznal.'Byla to docela fajn holka'myslí si ' no nic de se...zpátky než mě dohoní ten-' v tu chvíli se přiřítil Dalamar volající nějakou Stoku a za ním kočka která sice nic neřvala ale jako stoka smrděla. Mimochodem Dalamar taky moc nevoněl."Jo přesně, než se přiřítí tenhle a začne řvát že mě vykastruje jako Shara." pokračuje nahlas Mortifer."Říkal si něco ?" přišourá se zkrvavený Shar aby to nebylo málo přiběhne babča a začne ohedávat něco co vypadlo od Shara, viditelně ji to zajímá.----------------------------------------------------------


Ano malá zrůdo je to dlouhé ale......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

kolik bláznů je potřeba na výměnu žárovky ?

1 7.3% (11)
2 6.7% (10)
3 4% (6)
4 4.7% (7)
5 nééé 12.7% (19)
6 5.3% (8)
7 3.3% (5)
8 4.7% (7)
9 2% (3)
10 a víc 10% (15)
1 zmutovajej 39.3% (59)

Komentáře

1 krysa krysa | 10. ledna 2010 v 16:48 | Reagovat

jestli to přečteš ráďo jsi mechr  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama